מתנות לאורחים בברית / בריתה

לקוחות רבים פנו אלינו בבקשה לאתר עבורם מזכרות קטנות כדי שיוכלו לחלקם לאורחים באירוע.
החלטנו “להרים את הכפפה” ולמכור במחיר עלות רק ללקוחות שמזמינים את עיצובי הבלונים לברית שלנו.
אנו מציגים לפניכם את מארזי השי המעוצבים שניתן לחלק כמזכרת לאורחים בברית / בריתה.
זו מתנה שתסמל ברכה ,שפע ,פריון ,ומזל, שהאורחים שלכם ישמרו לזמן רב
המארז מגיע בגודל 5 ס"מ 5 * ס"מ ובתוכו מונח ספר תהילים, המתנה נארזת בסרט סאטן המעניק לה מראה מהודר.


מארז עם סרט סאטן ורוד
מזכרת בעיצוב פרפר כחול וורוד
ספר תהילים במחזיק מפתחות
תהילים בשקית אורגנזה

מזכרות ומתנות לאורחים

הרבה פעמים אנשים מבקשים להודות לאורחים שטרחו והגיעו לשמוח בשמחתם, ועל כן מבקשים להעניק להם שי צנוע בתום האירוע. שי זה יכול להיות מגוון דברים, אך לא משנה במה יבחרו, תמיד יהיה מכנה משותף לאותם פריטים, ואותו מכנה משותף יהיה תוכן ערכי וחיובי, כך שעל המתנה לענות על אחד מהסטנדרטים הבאים: עליה להיות חיובית, קשורה לאופי האירוע ורגשית. על כן הרבה פעמים אנשים יבחרו בספר תהילים קטן שתמיד נכון לקבל והוא משדר קדושה וחגיגיות, (מתאים לבריתות, בר מצווה וחתונות), יבחרו בלקט שוקולדים אישי ומתוק או סוכריות שישאירו לאורחים טעם מתוק וכדומה.

מיתוג

הרבה פעמים ניתן למצוא מגוון מתנות לאורחים שהם כלליות, ועם זאת עם עוד מעט השקעה, ניתן לתייג את אותו מוצר כך שהוא יכלול את שם החברה שערכה את האירוע העסקי, כך שהוא יציין את שם חתן הבר מצווה, יציין את תאריך הבריתה וכדומה. כך ניתן להשיג גם וגם, גם לומר תודה וגם להשאיר בתודעה את מהות האירוע למשך זמן יותר ממושך .

נפח של קדושה

הרבה מהמתנות עשויות להיות בעלות נפח של קדושה, ועל כן ניתן למצוא חלוקה של כיפות, ספרי תהילים, חמסות וכדומה. אין זה מפתיע, אלא רק הגיוני כיוון שהרבה מהאירועים בארץ בעלי נופח דתי וגם אם מדובר על אנשים חילונים, הרבה מהם קשורים למסורת ואוהבים מדי פעם לחבור במעט יותר ליהדות, ועל כן אין כמו אירוע משמח על מנת לעשת זאת, ואין כמו מתנה לא מחייבת על מנת ליהנות מכך.

מחיר ונוחות

כל היופי שמתנות לאירוע אינו משהו שצריך לעלות הרבה, וכיום ניתן למצוא מגוון מתנות שנעות בין שקל לארבעה שקלים. כך שסה"כ מדובר על השקעה נמוכה שמציעה תמורה גדולה. העלות נמוכה כיוון שמדובר על מוצרים שנמכרים בכמויות, וכידוע ככול שהכמות יותר גדולה, כך העלות יותר נמוכה. מכאן שכל שצריך כמארחים זה רק להיות מודעים לכך ולעבור על האופציות. כיום כל ההליך קל ומהנה, כיוון שניתן לסגור עסקה באופן מקוון מבלי לצאת מנעלי הבית, אלא דרך שיטוט קצר באינטרנט. ניתן לראות תמונות ולקבל הצעת מחיר בו במקום, כך שהדבר היחידי בו יש להשקיע זה להחליט מה נכון לאירוע שלכם. האם שקית סוכריות, או מארז תהילים מהודר.

הסוד הוא בעיצוב

כיוון שהמבחר כה נרחב, אין לבחור באופציה הראשונה, ויש לצרף את בחירת המתנה לאורחים בהנאה ובכיף. יש את האופציות היותר בנאליות ולצדן יש את האופציות היותר איכותיות, מגניבות. כך שלצורך הדוגמה ייתכן ומדובר על אותו ספר תהילים, רק שבמקום אחד הוא יכול להיראות רציני ורשמי ואילו במקום אחר הוא עשוי להיראות קליל ואלגנטי. הרבה פעמים השאלה היא כיצד נראית הכריכה, במה הספר ארוז, מהו הצבע, הגודל, או איכות הכריכה.

בחירה מושכלת

לפני שיוצאים ומתחילים לראות את האופציות, יש להגדיר לעצמכם מהו ייעוד המתנה. האם עליה להשאיר רושם, האם עליה למתג, האם עליה להעלות חיוך, האם עליה להיות שימושית, האם עליה להיות מופרעת וכדומה. רק לאחר שברור מה מחפשים, ניתן יהיה לבדוק באופן יותר מושכל את המתנה, וזאת מבלי להיסחף אחר הצעה אליה לא התכוונתם, ולמרות שהיא יפה, היא אינה קשורה למהות האירוע. כל הסוד בהצלחת הבחירה טמון באווירה שהמתנה צריכה ליצור, כך שהיא תהווה מעין סגירה הולמת לאירוע כולו. כך שאם האירוע התחיל עם הזמנה בעלת אווירה מסוימת, מוטב יהיה לסיים עם חלוקת מתנה לאורחים באותה אווירה וסגנון. בחירה נעימה.