בלונים לקידום מכירות

עיצוב בלונים לעסקים


מבין לקוחותינו

בין לקוחותינו

קישוט בלונים לעסקים

שיווק ופרסום הם אמנות לכל דבר. הם דורשים תעוזה, הצמדה, מוכוונות למשימה וכמובן יצירתיות. שיווק באמצעים מקובלים הוא דבר שגרתי ויש לו חשיבות רבה, אולם דווקא בדברים הלא שגרתיים נמדדת יעילותו של אמצעי הפרסום. כולנו מוקפים 24 שעות ביממה בפרסומות, וערים לכך ששלטי חוצות, פרסומות בטלוויזיה, עלונים, מודעות בעיתונים ועוד אמצעים נועדו להגדלת קהל הלקוחות של חברה כזו או אחרת. החכמה אם כן היא ליצור בתוך העומס העצום הזה של מידע אפיקי פרסום מתקדמים ומפתיעים.

שער מבלונים לכניסה לחנות

שער בלונים בכניסה לחנות יוצר תחושה מזמינה וחגיגית שמגדילה את ההתעניינות בחלון הראווה ובפנים החנות וכך גם מגדילה את המכירות, בנוסף שימוש של בלונים מרחפים בהליום בתוך העסק עם הדפסה של מבצע חדש או השקה של מוצר חדש יוצרת באזז והתעניינות באותו המוצר, כך יוצא שיחסית באמצעי פרסום זול כמו בלונים תשיגו את החשיפה ההתעניינות הטובה ביותר.

בלונים לחנויות

חלק בלתי נפרד מפרסום כולל קידום מכירות. מדובר בשלב מקדים רגע לפני שיחת הטלמרקטינג של נציג או נציגה אל הלקוח. קידום מכירות מאפשר הצפה של מוצר או שירות לשוק, מגביר את התודעה של הציבור הרחב אליו ומכאן כוחו וחשיבותו. קידום מכירות יכול להתבצע על ידי דוכנים, עלונים, מתן פרסים וכן, גם על ידי בלונים. אותו מוצר שנדמה לנו כי הוא נחלתם של ילדים בלבד הפך בשנים האחרונות לאחר המוצרים האטרקטיביים ביותר . כאשר אנחנו מדברים על קידום מכירות, אנחנו מתכוונים מבלונים לחנויות ומרכזי קניות . זרי בלונים מודפסים עם הלוגו שתבחרו . או מיתוג החנות בבלונים.

בלונים מודפסים

אם אמרנו שהחוכמה בעולם הפרסום היא להפתיע ולחדש, הרי שבלונים מיטיבים לבטא את ההשקפה הזו. בלונים לקידום מכירות מייצרים הפתעה מול כל מי שנתקל בהם. הם צבעוניים, ואין מי שלא ישמח לחזור הביתה עם בלון לילד או לילדה. לא רק ילדים אוהבים ומתחברים לבלונים,. גם מבוגרים כך מסתבר מוצאים בהם עניין רב ובכל מקום שבו נראה זרי בלוני נראה תמיד התקהלות. מסיבה זו שימוש של בלונים לקידום מכירות עם סיסמה שיווקית וקליטה שמוטבעת עליהם הוא שימוש נכון שיכול ליצור עניין סביב מוצר או שירות שאנו מעוניינים לקדם. ניתן לקשט בבלונים דוכני מכירות, חנויות ואלומות תצוגה.

קשת בלונים

בלונים לקידום מכירות ניתן לראות בכל פינה ובכל מקום. הם יכולים להיות שימושיים באזורי מסחר כמו קניונים, מרכזי קניות ועוד. ניתן להשתמש בהם בכנסים ותערוכות וכך ליצור מראה צבעוני ומיוחד לאותו אירוע. גם בפסטיבלים ניתן להשתמש בהם כאמצעי לקידום מכירות שמגיע ישירות אל הקהל. באירועים שנועדו למשפחות שימוש בבלונים כאמצעי קידום הוא יעיל במיוחד מפני שילדים קטנים תמיד יחפשו את הבלון שישמח אותם.