בלונים ליום הולדת

קישוטי בלונים לימי הולדת תמיד הייתה ההעדפה החביבה ביותר על ילדים.
בסמיילי בלון אנו נגיע לבית הלקוח או למקום השמחה ונקשט את האירוע בבלונים מרהיבים
סטנדים של דמויות אהובות כגון: דיסני, דורה, בן ועוד.
סטנד בלונים בצורת לב, עיצוב שמו של בעל השמחה מבלונים ועוד.
נעצב זרי בלונים מיוחדים לימי הולדת.
הכל בהתאם לבקשת הלקוח ולצרכיו

זרי בלונים לימי הולדת וליום האהבה

עיצוב חדרים ליום הולדת

בלונים לימי הולדת

"אין אין מסיבה בלי עוגה", ואין אין מסיבה בלי בלונים צבעוניים ועליזים. בלונים הם פרמטר חובה בכול חגיגה. ממש כשם שביום הולדת מצפים לעוגה ולנרות, כך ביום הולדת מצפים למצוא את מקום האירוע מקושט וחגיגי, וזאת כיוון שלאור השנים הבלונים זכו להיות ממותגים  וקשורים באופן ישיר ליום הולדת. על כן אם מבקשים להפוך את חדר המשפחה לחדר חגיגי באופן מהיר ומוצלח, כל שצריך הוא פשוט מאוד לנפח כמה בלונים ולתלות אותם על חוט, לקשט את כיסא בעל השמחה, לעשות מהם זר גדול, או סתם לפזר כמה בודדים על רצפת  החדר. מדובר על עשייה קטנה שעושה את ההבדל המשמעותי, מדובר על השקעה מינימלית שעושה הרבה שמח.

פשוט או מקצועי

בלונים לימי הולדת יכולים להיות קטנים וגדולים, עגולים או ארוכים, חדגוניים או צבעונים, חלקים או מאוירים, מודפסים או כאלו שאתם מצאתם לנכון לקשט באופן עצמי עם טוש. כך היופי שמדובר במהלך מהיר שעוזר למתג את האירוע באור עליז וחגיגי. עם זאת לצד הפשטות ניתן גם להעביר הילוך ולבחור בקישוטי בלונים יותר מושקעים. פה כבר ניתן למצוא מומחים בתחום. על מה מדובר? ובכן כיום ניתן למצוא מקומות שיודעים לפסל מגוון דמויות מבלונים, זה יכול להיות זר פרחים גדול מבלונים, או דמות מצוירת אהובה, כאשר השמים הם באמת הגבול.

הפעלות בלונים

לצד קישוט האירוע, ניתן גם למצוא הפעלות וסדנאות בלונים עבור ימי הולדת, כאשר קהל היעד הוא לרוב ילדים, אך עם זאת לא חסרים אירועים של מבוגרים שגם הם מוצאים את החן וההנאה מהפעלה מהנה בתחום. כך שניתן למצוא מקצועניים שיודעים לפסל עם בלונים ארוכים מגוון דמוית, כתרים, שרביטים וכדומה, כך שבאירוע הבא, אתם כבר תהיו אלו שידעו לקשט בבלונים את מקום האירוע.

מנעד אופציות

כאשר אומרים "בלונים", יש נטייה לחשוב על הבלון העגול, אך יחד עם זאת טוב להכיר שהמנעד יותר רחב ומגוון, וכיום גם ניתן למצוא בלונים מוארכים, חלקים מודפסים ומחומרים שונים- כך שהתוצאה הינה שונה בין סוג לסוג. כמו כן ניתן לנפח בלון באוויר או בהליום, כך שהוא יכול לציית לכוח הכבידה, או לחלופין להתעלם ממנו ומכאן לעלות לו מעלה מעלה. לרוב אם מדובר על מתנה של זר בלונים עבור בעל השמחה, הרי שנהוג לבחור באופציה המרחפת, אך אם מדובר על קישט המקום, הרי שנהוג לבחור באופציה השנייה. כמו כן הבדל נוסף הוא שבלונים מלאי אוויר מחזיקים יותר זמן, אך גם הם כעבור שבועיים לכל היותר מתרוקנים מאוויר, ועל כן אין מדובר על קישוט שיש למצוא לו מקום בארון, או כזה שחבל לזרוק למרות שאין מה לעשות עמו.

לא אוהבים את ההתעסקות?

לסיכום, אם גם אתם רוצים לארגן מסיבת יום הולדת כפי שצריך, אם גם אתם מבקשים ליצור אירוע יום הולדת צבעוני וחגיגי, כל שצריך הוא מעט לנפח ולתלות. מה עושים את אתם מאלו שלא אוהבים לנפח, או מפחדים מההתעסקות? ובכן פשוט מזמינם בלונים מוכנים, כאשר יש מקומות שגם יודעים להציע את שירותי הקישוט שלהם, כך שבאמת לא נשאר דבר לעשות, אלא רק ליהנות ולחייך לנוכח הקסם הצבעוני שנרקם מול עיניכם. לבסוף זכרו- בלונים תמיד משמחים והופכים כל אירוע ליותר עליז, ואין זה כלל משנה אם הקהל בני עשר או ארבעים, אם זהו יום הולדת אישי או עם הרבה משתתפים. העיקר שיהיה שמח, עליז ומקושט. המון מזל טוב.