בלונים לאירועים

בלונים לברית / בלונים לבריתה

עיצוב ברית או בריתה בעזרת בלונים

חגיגת ברית או בריתה הינה חגיגה משמחת מאוד. כל ילד או ילדה אשר נוספים למשפחה הופכים את ההורים למאושרים מאוד ויוצרים סיבה למסיבה גדולה במיוחד. אם בעבר את המסיבות הללו היו עושים בבית או בבתי הכנסת (לברית), כיום ניתן לראות כי האירועים הללו נחגגים באולמות אירועים מרשימים ומיוחדים וכוללים את כל האלמנטים של אירוע רגיל – אוכל טוב, מוזיקה וריקודים. רבים רוצים להעניק לאולם מראה ייחודי ומושך יותר ולכן בוחרים להזמין בלונים לברית או בלונים לבריתה אשר יחד איתם יעצבו את האולם בצורה מרשימה ומיוחדת ויהפכו את החגיגה לבלתי נשכחת, עבורם ועבור כל האורחים.

בלונים לבריתה

אם אתם רוצים לעצב בבלונים את המקום בו אתם מקיימים את האירוע בצורה מיוחדת ומקורית, בין אם זה אולם אירועים, גן אירועים או אפילו החצר בבית שלכם, תוכלו למצוא כיום אנשי מקצוע מומחים אשר יוכלו לעצב את המקום עבורכם בעזרת בלונים לברית או בלונים לבריתה בצורה הטובה ביותר. בסמיילי בלון אנו משתמשים בבלונים מיוחדים בצורות והדפסים שונים על פי בקשתכם וכך מצליחים להפוך את האירוע להרבה יותר מיוחד, הרבה יותר מרשים והרבה יותר מהנה.החל מעיצוב השולחנות בבלונים, רשת בלונים ברחבת הריקודים ושערי כניסה מפוסלים מבלונים ועוד. באירועים בהם ישנם ילדים רבים תוספת זו עשויה להיות פופולארית במיוחד ולאפשר לילדים ליהנות מהאירוע בצורה הטובה ביותר ללא כל בעיה.


קיר בלונים לבריתה

אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יקבל היבט אישי ומיוחד רק לכם, כדאי שתשקלו להזמין עיצוב של קיר בלונים לברית. זו יצירה אומנותית שכוללת בתוכה עיצוב שנבנה מבלונים בשלל צורות וגדלים ואלמנטים נוספים כמו אותיות מבלונים או דובי גדול מפרווה שיוצרים קיר רחב ומרשים שניתן להצטלם מאחוריו. אנו מציעים בנוסף להשלמת התמונה לעצב את השולחנות בבלונים ובכך ניצור עיצוב בלונים לברית שלכם שישלים את התמונה, קישוט הבלונים בשולחנות יוסיף אוירה חגיגית ושמחה, שתהפוך את הברית שלכם לאירוע מיוחד במינו. התקשרו אלינו וניצור עבור הרך הנולד את קיר הבלונים שלכם.


קישוט בלונים ברית

עיצוב הבלונים הנפוץ ביותר לאירועי ברית או בריתה זה שער כניסה מבלונים עם בובות מיקי מאוס ומיני מאוס, או בלונים בצורת תינוק. הטרנד העכשווי הוא חישוק ענק מקושט בלונים ובתוכו האותיות "נסיך נולד". בנוסף לשער בלונים מקשטים את השולחנות בבלונים מרחפים באוויר, קיים מגוון רחב של דוגמאות לקישוט השולחנות, החל בצרור בלונים חלקים ועד פרחים מפוסלים מבלונים המעניקים ייחודיות לאירוע. בין אם תבחרו בבלון מוצץ, בקבוק, בלון תינוק או כל בלון אחר חשוב לזכור לבחור בצבעים שמתאימים לאירוע שלכם.


הקדשה על בלונים

מלבד הבלונים המוכנים, אנו מציעים הדפסת שם התינוק או התינוקת מבלונים, או לדוגמה "נסיך נולד". הדפסה על בלונים שקופים בעיצוב אישי. בצורה הזו הבלונים יכולים להפוך למזכרת מהאירוע שלכם אך יותר מכל, הם יכולים לאפשר לכם לעצב את המקום לאירוע בצורה שלא נראתה כמותה קודם לכן. לסיכום, אם אתם רוצים להפוך ברית או בריתה לאירוע מרשים ומיוחד, עיצוב בלונים זו האופציה הטובה ביותר. עיצוב בלונים מסמל את השמחה הגדולה ואת התינוק או התינוקת אשר הצטרפו זה עתה למשפחה. פנו אלינו ונייעץ לכם אלו עיצובים יתאימו לכם בצורה הטובה ביותר ובמגוון רחב מאוד של צבעים על פי טעמכם האישי.