בלונים לפורים

בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים
בלונים לפורים

בלונים לפורים –מה יכול להיות יותר כיף מזה?!

הבלון הוא חומר מיוחד מאוד. כמעט כולו מורכב מאוויר אבל המראה שלו יכול להיות ייחודי ומעניין. אחד האלמנטים המתאימים ביותר לחגיגות הפורים הוא הכנסת בלונים לפורים למסיבה. בין אם אתם עורכים מסיבה בבית, או מסיבה לעובדים, או אולי חגיגות פורים בבית הספר, סמיילי בלון ישמחו לתת לכם יעוץ בנוגע לעיצוב המסיבה בבלונים.

עיצוב בלונים

אפשר לעשות מבלונים כל צורה שעולה בדמיונכם! תוכלו להכין פרחים, פירות, חיות וצורות שונות. איזה ילד הרי לא יאהב פיל מבלונים או גירפה מבלונים, קוף מבלון או נחש מבלון?! אפשר גם להכין לכל ילד כתר מיוחד לראשו מבלונים מעוצבים וצבעוניים. כתר פרחים, כתר מלכים, כתר פשוט או כתר מטורף. מלבד כתרים ילדים רבים אוהבים גם כובעים מבלונים. אפשר להכין כובעים מטורפים וענקיים מבלונים בלבד. כך למשל אפשר להכין כובע מבלונים ובו מגוון עשיר של פירות העשויים מבלונים אף הם.

אפשרויות פופולריות נוספות הן יצירות של חיות מבלונים כגון ארנב, ציפורים, קיפוד, תרנגולת, תוכי, דגים, כלב, חתול, סוס, אריה, נמר, זברה, צפרדע, צב, אך גם חיות דמיוניות כמו חד קרן, דרקון ועוד. כמו כן ניתן להכין גם חפצים איתם הילדים יכולים לשחק כמו חרב ומגן, משקפיים, קסדה, כנפיים, שרביט קסמים ועוד. הבלונים מגיעים בצבעים שונים כמו אדום, כחול, ירוק, סגול, כתום, לבן, שחור, אפור, חום וורוד כך שניתן להרכיב כל שילוב העולה בדמיון.

מסיבת פורים

חגיגת מסיבת פורים היא הזדמנות מצויינת להכניס גם בלונים לארוע. קיימות מסכות פורים העשויות בלונים ובהם דמויות מוכרות ודמויות נפוצות ואפילו תחפושות לפורים העשויות בלונים, כל האנשים מסביבכם, ילדים ומבוגרים כאחד, יתמלאו צבעים מרהיבים, צבעוניים ומשמחים ניתן להוסיף ליצן מבלונים לעיצוב הכניסה למסיבה. בלונים לפורים הם הבחירה המושלמת למי שרוצה מסיבה נהדרת, משמחת וצבעונית מאוד.

סדנאות לעיצוב בלונים

קיימות מספר רחב של סדנאות המאפשרות לילדים התנסות וחוויה עם יצירות מבלונים. העיסוק והעיצוב בבלונים הוא אידיאלי עבור ילדים מכיוון והוא אינו דורש עבודה עם כלים מסובכים או מסוכנים. עיצוב בבלונים הוא מלאכה קלה מאוד יחסית ללמידה ולכן ילדים רבים יכולים להנות מאוד מהר מעיסוק זה. מלבד זאת העבודה עם הבלונים מביאה לתוצאות מיידיות ולכן ילדים רבים שאינם סבלנים לא יצטרכו להתמודד עם קושי במקרה זה. ניתן להביא סדנאות בלונים לפורים עבור חגיגות הילדים ולא לדאוג שמא יהיו ילדים שלא יהנו.

במהלך הסדנא לומדים הילדים אלמנטים בסיסיים של עבודה עם בלונים ולאחר מכן מתנסים ביצירת דמויות פשוטות מהם. כך למשל יצירת כתר בסיסי היא דרך נהדרת ללמד את הילדים כיצד לעבוד עם בלונים יחד עם תוצאה מיידית ומהנה עבורם. כל ילד יכול לבחור את הצבע האהוב עליו ולצור ממנו את הכתר שלו.

מופעים עם בלונים

מלבד הסדנאות עם הבלונים, פעילויות אהובות מאוד על ילדים הן מופעים שנעשים בעזרת בלונים. בדרך כלל המופע כולל סיפור שמתרחש מול קהל הילדים בעזרת בלונים היוצרים את דמויות הסיפור, תפאורת הרקע ועוד. כך למשל אפשר לספר את סיפור כיפה אדומה בעזרת הבלונים ולצור תוך כדי המופע את דמותה של כיפה אדומה, את דמותו של הזאב, את הסל אותו כיפה אדומה מחזיקה בידה